03.08.2011 19:34

Čalouněná čela postelí

Čelo postele plní dvě základní funkce – dekorační, jako součást interiéru a praktickou, jako opěrka hlavy a ochrana stěny. Čalouněné čelo hotelové postele je jednou z možností, jak tuto část nábytku řešit. Snaha poskytnout hostům pohodlí a měkký komfort při opření je však často v rozporu s námitkou ohledně špinění a špatné údržby. V tomto směru není třeba mít obavy - používané potahové látky jsou vysoce kvalitní, extrémně odolné a snadno udržovatelné.

Kolekce dezénů začíná u hebkých alkatů a pokračuje přes strukturované látky až po složité kreativní vzory. Rovněž barevná škála je zcela dostatečná tak, aby ladila s každým interiém.


 

Tvarově jsou čalouněná čela navržena v několika variantách – rovná, zaoblená a segmentová. Vyrábějí se v šířkách od 80 cm do 180 cm, tak aby pasovala k velikosti lůžka. Čela jsou k dispozici jak k jednolůžkům, tak i na šířku dvou postelí – nebo i v atypickém rozměru.


 

Největší předností čalouněného čela FBF je to, že může být kotveno přímo ke korpusu postele - což umožnuje velmi praktickou možnost posouvání postelí od sebe zároveň s jejich čely! Sestava dvou postelí tak vypadá i po roztažení na twin naprosto perfektně.


 

Čalouněné čelo FBF je alternativou k čelu nábytkovému, které je součástí celé kolekce vybavení. Stálá poptávka po těchto výrobcích nás motivovala Vás informovavat o této možnosti řešení. V prípadě Vašeho zájmu se s důvěrou obracejte na naše obchodní oddělení, kde Vám naši pracovníci budou ochotně k dispozici – budou Vám průvodci v celém sortimentu FBF, nebo Vám zpracují nabídku na Vaše konkrétní zadání.


 

V případě Vaší nerozhodnosti s výběrem materiálů a barev Vám poskytneme službu našich architektů, který Vám navrhne to nejoptimálnější řešení a styl pro Váš hotel či penzion.

 


 

 

—————

Zpět


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790