05.02.2014 12:53

LUXUSNÍ UMĚLÉ KVĚTINY

Skandinávské umělé květiny a dekorace jsou speciálně vytvořeny pro profesionální dekorace a aranžování veřejných i soukromých interiérů. Sortiment značky SHISHI "Home of Beauty" poskytuje zázemí pro květinová a interiérová studia, floristy, dekoratéry a aranžéry, ale i koncové zákazníky z řad firemních a privátních klientů.

Umělé květiny nikdy zcela nenahradí ty pravé, ale je mnoho důvodů proč nyní opět prožívají svou renesanci. Je spousta míst, kde jsou ty živé prakticky neudržovatelné, nebo v kreativních aranžmá příliš namáhané. Okvětní lístky tvořené z pravého hedvábí okouzlují svou hebkostí, která překonává originál. Neskutečně propracované detaily jsou právě tím, co činí umělé květiny značky SHISHI tak luxusní a jedinečné.

 

Květiny SHISHI "Home of Beauty" se tak věrně podobají originálům, že vypadají, jako živé!

 

Tajemství úspěchu skandinávské kolekce umělých rostlin SHISHI je v širokém sortimentu, rozmanitosti a nápadné podobnosti živým originálům, která je dosažená použitím nejenom exkluzivních a vysoce kvalitních moderních materiálů, ale i klasického opravdového hedvábí a tajných mistrovských technik.

Dekorace je skvělý způsob, jak obnovit interiér bez vysokých nákladů. A bez ohledu na to, jaký styl preferujete, kolekce umělých květin a dekorací SHISHI bude pro Vás skvělým zdrojem inspirace.

 

V referenčním portfoliu je mnoho velkých projektů nejenom z řad hotelů, restaurací, obchodů, firem a bank, ale i luxusních rezidencí soukromých osob. Velice oblíbené je dekorování slavnostních rautů a svateb. Nechte se inspirovat krásnými kompozicemi na našich stránkách nebo nás kontaktujte pro další informace.

 

Ing.arch.Alena Chitovová

Project Manager

 

www.shishi.cz

 

—————

Zpět


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790