PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ

S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široky sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku.

přikrývky FBF

HOTELOVÉ PŘIKRÝVKY:

ALPHA

Snadno udržovatelná přikrývka standartní kvality Alpha za bezkonkurenční cenu. Složení: 50% bavlna a 50% polyester, diamantové prošívání. Prát na 95°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové vlákno. Barva: bílá. K dispozici pouze ve velikosti 135 x 200 cm. Cena od 18,95 €.

alpha

TREVIRASAN S

Táto kvalitní přikrývka Trevirasan S splňuje nejvyšší hygienické standardy a má dlouhou životnost i při velkém zatížení. Zpracování: odolný perkál, složení 65% polyester, 35% bavlna, voštinové prošívání s velurovým lemováním. Prát na 95°C, vhodné pro sušičky. Náplň: 100% silikonizované vlákno Trevira. Barva: bílá. Také ve svýcarských velikostech. Cena od 29,90 €.

SUMMER

Měkká hygienická přikrývka z mikrovlákna Summer pro horké letní noci. Vlastnosti: lehká, jemná a vzdušná přikrývka s načechranou náplní zaručí vašim hostům tepelný komfort i v létě. Zpracování: odolná batistová látka z mikrovlákna ve spojení s měkčí náplní. Náročné voštinové prošívání. Prát na 95°C, vhodné pro sušičky. Náplň: 100% polyesterové duté vlákno Eurofill. Barva: bílá. Cena od 18,50 €.

letní přikrývka

POLYDUO

Velice ekonomická peřina Polyduo, která se snadno čistí a splňuje nejvyšší nároky na komfort pro Vaše hosty. Vlastnosti: dvouvrstvý systém, který zajišťuji optimální klima pro spaní, a to jak v létě, tak i v zimě, s funkční mezivrstvou, která absorbuje vlhkost. Složení: odolný, prodyšný 100% bavlněný perkál, velurové lemování. Prát na 60°C, vhodné pro sušičky. Náplň: 100% silikonizované polyesterové duté vlákno. Barva bílá. K dispozici také ve švýcarských velikostech. Cena od 37,90 €.

DUO-LIGHT

"Light" alternativa k peřině Polyduo přikrývka Duo-light. Vlastnosti: dvouvrstvý systém, který zajišťuji optimální klima pro spaní, s funkční mezivrstvou pro absorpci vlhkosti. Zpracování: odolný, prodyšný 100% bavlněný perkál, velurové lemování.  Prát na 60°C, vhodné pro sušičky. Náplň: 100% silikonizované polyesterové duté vlákno. Barva bílá. K dispozici také ve švýcarských velikostech. Cena od 34,90 €.

peřina fbf

MICRO NIGHTS

Dopřejte svým hostům báječný spánek s peřinou Micro Nights. Vlastnosti: sametová vrchní látka v kombinaci s načechranou náplní pro pocit největšího komfortu. Zpracování: vrchní látka z vysoce kvalitního batistového mikrovlákna s prošíváním ve tvaru diamantu. Náplň: 100% duté vlákno ze silikonizovaného polyesteru. Prát na 60°C, vhodné pro sušičky. Barva: bílá. K dispozici také ve švýcarských velikostech. Cena od 27,90€.

SUPERSOFT

Nabídněte svým hostům to nejlepší. Tato snadno čistitelná přikrývka Supersoft spojuje výhody nejlepších péřových přikrývek a vysoce kvalitních syntetických. Zpracování: povlak z luxusní mako-bavlny, propracované diamantové prošívání. Náplň: 100% speciální duté silikonizované vlákno a kuličky. Prát na 60°C. Barva: bílá. Cena od 53,50€.

 
supersoft

POLŠTÁŘE SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ:

POLYSTEPP

Snadnost údržby, vysoká odolnost a komfort jsou základními charakteristickými vlastnostmi polštářů Polystepp. Zpracování: prošívaný povlak ze speciálně upraveného perkálu (50% bavlna, 50% polyester). Prát na 95°C, vhodné do sušičky prádla. Náplň: 100% malé polyesterové kuličky. Barva: bílá. Také ve švýcarských velikostech. Cena od 5,20€.

POLYSOFT

Měkký polštář Polysoft, který nabízí komfortní pevnost. Zpracování: vrchní materiál - 100% bavlna. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky z mikrovlákna. Barva: bílá. Také ve švýcarských velikostech. Cena od 4,70€.

POLYDREAM

Pohodlný polštář Polydream s vyměnitelnou náplní. Zpracování: vysoce kvalitní bavlněný potah se zapínáním na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky. Barva: bílá. Cena od 4,90€.

MICRO NIGHTS

S polštářem Micro Nights vaši hosté budou trávit nádherné noci. Zpracování: vrchní materiál - 100% prošívané batistové mikrovlákno, zapínaní na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% kuličky z polyesterového vlákna. Barva: bílá. Také ve švýcarských velikostech. Cena od 6,50€.

polštář fbf

Napište nám nebo se obraťte s důvěrou přímo na naše obchodní oddělení, kde vám ochotně poradíme - informujeme vás o cenách a provedeme celým sortimentem.

    

 


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790