HOTELOVÉ POSTELE FBF

Speciální hotelové postele od společnosti FBF Bed and More jsou produktem dlouholetého vývoje a precizního německého zpracování.

Velkou předností hotelových postelí je jejich variabilita. Samostatné postele jsou vybavené speciálním konektorem, pomoci kterého během chvilky ze dvou postelí "twin" vytvoříte "double" neboli manželskou postel.

K posteli si můžete vybrat čalouněné čelo, které je buď součástí postelí, nebo je zavěšené na zdi. 

Hotelové postele s pevným roštem

Základní hotelové postele s pevným roštem - elegantní a praktické řešení pro každodenní potřeby provozu hotelu kategorie **-*** nebo penzionu.

Kvalita zpracování a vysoká nosnost rámu z masivního smrku a pevného roštu zaručuje lehkost konstrukce a garantuje dlouhou životnost.

Možnost snadné manipulace s postelí díky 2-3 nožičkám a 2 válcovým kolečkám je zásadní funkcí této postele.

hotelové postele

Hotelové postele pružinové "BOX-SPRING-BED"

Moderní modely postelí Box spring bett (boxspringbed) představují standard pro vysoký komfort spánku v hotelech kategorii ***-**** a výšší.

Boxspringbed tvoří vysoce stabilní rám a příčníky z masivního borovicového dřeva. 

Odpružení je zajištěno silnými ortopedickými bonellovými pružinami s filcovým krytím nebo taštičkovými pružinami v textilních kapsách, chránicích jednotlivé pružiny, u luxusnějších modelů. Až o 30% menší zatížení matrace!

hotelová postel

"Levitující" hotelové postele

Novinkou v našem sortimentu je tak zvaná „levitující“ hotelová postel. Toto výjimečné lůžko LEVI dává hostovi dojem levitace. Je to umožněno pomoci speciální, velmi stabilní konstrukce s kovovými nožkami, umístěnými blíže ke středu postele.

Napište nám nebo se obraťte s důvěrou přímo na naše obchodní oddělení, kde vám ochotně poradíme - informujeme vás o cenách a provedeme celým sortimentem.


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790