ČELA POSTELÍ


Výběr z šestí různých, snadno montovatelných čelních panelů pro každý vkus v kombinaci s kvalitním přehozem umožní vám vytvořit prvotřídní atmosféru ve vašem hotelu. Zpracování ve vašich velikostech na vyžádání.
hotelová postel s čelem
hotelová postel s čelem

čelo postele Venezia
čelo postele Venezia

VENEZIA - JEDNODUCHÉ ČELO POSTELE

Čelo je složeno z pevné rámové konstrukce z dřevotřísky, čalouněné PU pěnou. Zadní strana je z Lutrasilu. Přichycení k posteli - pomocí přichycovacích kolejnic. » výška: cca 90 cm, měřeno od okraje postele » tloušťka: cca 6 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm » 


čelo postele Sylt
čelo postele Sylt

SYLT - STYLOVÉ ČELO POSTELE

Čelo je složeno z pevné rámové konstrukce z dřevotřísky, čalouněné PU pěnou. Zadní strana je z Lutrasilu, uchycení k posteli je pomocí přichycovacích kolejnic. » výška: cca 90 cm, měřeno od okraje postele » tloušťka: cca 4 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm.


čelo postele Brisbane
čelo postele Brisbane

BRISBANE - MASIVNÍ ČELO POSTELE

Čelo je složeno z pevné dřevěné konstrukce, očalouněné látkou dle přání klienta. Přichycení k posteli pomocí speciálních kolejnic. » výška: cca 90 cm, měřeno od okraje postele » tloušťka: cca 10 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm » 


čelo postele Sydney
čelo postele Sydney

SYDNEY - PROŠÍVANÉ ČELO POSTELE

Exkluzivní čelo postele, prošívané do velkých čtverců. Skládá se z pevné konstrukce z dřevotřísky, posílené na obou stranách a čalouněné PU pěnou. Zadní strana je z Lutrasilu. Kotvení k posteli pomocí uchycovacích kolejnic. » výška: cca 90 cm, měřeno od okraje postele » tloušťka: cca 7 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm » 


čelo postele Canberra WA
čelo postele Canberra WA

CANBERRA WA - ZÁVĚSNÉ ČELO POSTELE

Luxusní prošívané čelo posteli Canberra je určeno k montáži na stěnu pomoci speciálního kotvení (je součástí balení). Upoutá pozornost v každém pokoji. Exkluzivní stabilní rámová konstrukce a mimořádně kvalitní zpracování čalounění: jednotlivé čtverce jsou šité dvojitými švy se speciální výztuží » výška: cca 120 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm » tloušťka: cca 10 cm » 


čelo postele Melbourne WA
čelo postele Melbourne WA

MELBOURNE WA - ZÁVĚSNÉ ČELO POSTELE

Čelo Melbourne se skládá z pevného dřevotřískového rámu čalouněného PU pěnou. Zadní strana je z Lutrasilu. Čelo je prošíváno v klasickém stylu "chesterfield" do kosočtverců a doplněno dekorativními knoflíky. Určeno k zavěšení na zeď pomoci speciálního kování (je součástí balení). » výška: cca 120 cm » tloušťka: cca 10 cm » dostupné šířky: 80 cm - 200 cm »