POLŠTÁŘOVÉ MENU

V našem polštářovém menu najdete několik skutečných lahůdek, čekajících na objevení. Ať už jsou to speciální podpůrné polštáře, polštáře s třešňovými pecičky nebo malé polštářky ze švýcarskou pinii, rozmazlujte s nimi své hosty a dopřejte jim neopakovatelný zážitek.


ŠPALDOVÝ POLŠTÁŘ

Nabídněte svým hostům něco speciálního. Špaldové polštáře se optimálně přizpůsobí tělní anatomii a pomáhají při relaxaci. » vlastnosti: organicky pěstovaná špalda naplněná důležitými minerály a křemeny; » potah na zip ze 100% bavlněného saténu; prát na 40°C pomocí čistícího prostředku na vlnu; barva: přírodní.

špaldový polštář
špaldový polštář

POLŠTÁŘ Z TŘEŠŇOVÝMI PECIČKY

Polštáře s výplní z třešňových pecek jsou zvlášť vhodné pro aplikaci tepelné terapie a jsou důležitou pomůckou pro relaxaci » potah: 100% bavlna » výplň: cca 550 g prémiových třešňových pecek, péče: uchovávejte v suchém místě; pouze chemické čištění »barva: červená, velikost 24 x 25 cm.

polštářek s třešňovými pecičky
polštářek s třešňovými pecičky

LEVANDULOVÝ POLŠTÁŘ

Bylinný polštářek s výplní z levandule.» vlastnosti: levandule vydává příjemnou bylinnou vůni s uklidňujícími účinky» potah: 100% bavlna » výplň: květy levandule » barva: přírodní, velikost 20x25 cm.

levandulový polštář
levandulový polštář

POLŠTÁŘEK SE ŠVÝCARSKOU PINIÍ 

Polštář 25x25 cm ze švýcarské pinie s jemnou pryskyřičnou vůní. Pinie má pozitivní efekt na spánek a zvyšuje pocit relaxace spolu s dodáním pocitu energie a regenerace » potah: 100% bavlna » barva: přírodní.

piniový polštář
piniový polštář

VARIO - PODPORA PRO KRČNÍ PÁTEŘ

Ortopedický polštář Vario 40 x 80 cm s vynikajícími vlastnostmi díky pěnovému jádru s nastavitelným vřetenem pro variabilní pevnost. » kvalita: potah z prošívané froté bavlny; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » 100% polyuretan » barva: bílá.

Vario
Vario

VITAL - SPECIÁLNÍ POLŠTÁŘ POD KRK 

Pro optimální podporu krčních obratlů a ke zmírnění napětí v krčních svalech. » kvalita: povlak ze 100% prošívané froté bavlny; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: lisované pěnové jádro, 100% polyuretan » velikost: 15 x 40 cm » barva: bílá.

Vital
Vital

MAGIC - ERGONOMICKÝ POLŠTÁŘ 

Dopřejte svým hostům něco nového - 2-komorový polštář s mnoha výhodami. Vrchní část je pevně naplněná a tvoří oporu krku. Komory umožňují volitelné nastavení výšky při spaní.» potah: keprový vzor s lemováním ze směsi polyesteru a bavlny; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové kuličky z Fiberfillu » barva: bílá.

VISCO - POLŠTÁŘ PRO PODPORU KRKU 

Speciální polštář pro podporu krku s náplní z viskoelastických tyčinek. Zmírňuje zátěž ramen, krku a krčních obratlů. » potah: prošívaný, zip pro snadné sundání potahu; prát na 60°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové mikrovlákno, oddělené komory naplněné  viskoelastickými tyčinkami » velikost 40 x 80 cm, barva: bílá.