POVLEČENÍ

Značka FBF je synonymem pro nejvyšší kvalitu a široký sortiment povlečení navrženého a šitého speciálně pro hotelový provoz. Německá kvalita provedení je zárukou dlouhé životnosti, materiálové a barevné stálosti, snadné údržby a především garance možností doplnění stejného sortimentu i v následujících letech.

Série lehkého povlečení z kvalitního mako saténu má špičkovou kvalitu a díky snížené hmotnosti a objemu dovoluje minimalizovat náklady na časté praní. Toto ložní prádlo je investice, která se vyplatí. Naše hotelové prádlo má dlouhou životnost a je neobyčejně příjemné pro kůži, má výjimečné mycí a žehlící vlastnosti (můžete ho bezpečně prát na 95°C).

Pro milovníky klasiky nabízíme také elegantní damaškové povlečení z čisté bavlny s klasickými a moderními vzory. Stoji za povšimnutí i netradiční barevné povlečení s možnosti praní na 60°C.

LOCARNO - DAMAŠKOVÉ POVLEČENÍ

Elegantní povlečení s podélnými proužky 6/24 mm. » kvalita: česaný mercerovaný směsový damašek z 80% bavlny, 20% polyesteru » gramáž: cca 140 g/m2» dostupné velikosti: až do šířky 280 cm » barva: bílá.

hotelové povlečení Locarno
hotelové povlečení Locarno

RAVENNA - Z LEHKÉHO DAMAŠKU 

Saténové povlečení v klasickém designu s úzkým proužkem. » kvalita: česaný mercerovaný směsový damašek z 80% bavlny, 20% polyesteru » gramáž: cca 140 g/m2» dostupné velikosti: až do šířky 280 cm » barva: bílá.

hotelové povlečení Ravenna
hotelové povlečení Ravenna

MALAGA - SATÉNOVÉ POVLEČENÍ 

Elegantní povlečení s jemnými svislými proužky v nejlepší hotelové kvalitě za dobrou cenu. » česaný satén ze 100% mercerované bavlny » gramáž: cca 140 g/m2» barva: bílá, champagne.

hotelové povlečení Malaga
hotelové povlečení Malaga

CAPRI - DAMAŠKOVÉ POVLEČENÍ

V luxusním odolném provedení s elegantním 20 mm pruhovaným vzorem. » kvalita: 100% česaná mercerovaná bavlna » gramáž: cca 150 g/m2» dostupné velikosti: až do šířky 280 cm » barva: bílá.

hotelové povlečení Capri
hotelové povlečení Capri

MARQUESA - SATÉNOVÉ POVLEČENÍ

Saténové povlečení s hladkým povrchem a stálým leskem; s hotelovým uzávěrem; mimořádná pevnost a vysoká hustota vlákna. » kvalita: mako satén ze 100% česané, mercerované bavlny, možnost obruby » gramáž: cca 140 g/m2» barva: bílá, stříbrná a champagne.

hotelové povlečení Marquesa
hotelové povlečení Marquesa

LYON - SATÉNOVÉ POVLEČENÍ

Saténové povlečení Lyon v módním designu s vertikálním proužkem 6/24 mm ve standardní kvalitě; hotelový uzávěr. » kvalita: mako satén ze 100% česané, mercerované bavlny » gramáž: cca 140 g/m2 » dostupné velikosti: až do šířky 280 cm » barva: bílá, champagne.                    

hotelové povlečení Lyon
hotelové povlečení Lyon

DUCHESSE - ODLEHČENÝ MAKO SATÉN 

Lehké povlečení z bavlněného mako saténu s moderním jemným proužkem, hotelové zapínání, kvalita: 100% mercerovaná bavlna, hustý uplet z nejemnější egyptské příže » gramáž: cca 125 g/m2, barva: bílá a champagne.

hotelové povlečení Duchesse
hotelové povlečení Duchesse

BARONESSE - ODLEHČENÝ MAKO SATÉN 

Lehké povlečení z bavlněného mako saténu. Nadčasový design s jemnými obracenými proužky, hotelové zapínání. Kvalita: 100% mercerovaná bavlna, hustý uplet z nejemnější egyptské příže. Hmotnost: cca. 125 g/m². Barvy: bílá, vanilková. 

hotelové povlečení Finesse
hotelové povlečení Finesse

FORTUNA - KLASICKÉ PROSTĚRADLO

Jemné klasické hotelové prostěradlo standardní kvality. Vlastnosti: 100% bavlna, gramáž cca. 140 g/m², barva bílá. Velikosti: 160x300 a 280x300 cm. Prát na 90°C, vhodné do sušičky. Barva bílá.

hotelové prostěradlo Fortuna
hotelové prostěradlo Fortuna

MERKUR - KLASICKÉ PROSTĚRADLO

Lehké a snadno udržovatelné prostěradlo se zvýšenou odolností. » kvalita: 100% hustě tkaná česaná bavlna, cca 130 g/m²; prát na 90°C, vhodné do sušičky » barva: bílá.                                                  

hotelové prostěradlo Merkur
hotelové prostěradlo Merkur

PERKAL - KLASICKÉ PROSTĚRADLO 

Hladké jemné klasické hotelové prostěradlo v bílé barvě. » vlastnosti: snadná údržba a úsporné mytí, gramáž 125 g / m² » kvalita: hustě tkaná, 100% česaná bavlna perkál; prát na 90°C, možnost vyvařování » barva: bílá.

hotelové prostěradlo Perkal
hotelové prostěradlo Perkal

FLEXIFORM - NAPÍNACÍ PROSTĚRADLO

Kvalitní prostěradlo s nežehlící úpravou je ideální pro komerční využití. » vlastnosti: snadné použití díky elastické gumě» kvalita: 50% bavlna, 50% polyester, dostupné v různých barvách a několika velikostech: pro matrace 18 cm, 23 cm a 30 cm na výšku. 

hotelové prostěradlo Flexiform
hotelové prostěradlo Flexiform

FEINJERSEY - NAPÍNACÍ PROSTĚRADLO 

Exkluzivní prostěradlo v atraktivním zpracování, vzhled jemně česané mako bavlny.» vlastnosti: elastický gumový pas po obvodu umožní vašemu personálu rychlou a snadnou manipulaci » kvalita: 100% jersey úplet; prát na 60°C; jemné sušení» výška: 18 cm, 23 cm a 30 cm.

hotelové prostěradlo Feinjersey
hotelové prostěradlo Feinjersey

JERSEYFLEX - NAPÍNACÍ PROSTĚRADLO 

Kvalitní zátěžové prostěradlo, speciálně vyrobené pro komerční použití. » kvalita: jersey úplet z 80% česané bavlny a 20% polyesteru, cca 160 g/m2; prát na 90°C; jemné sušení » dostupné v několika velikostech: pro matrace do výšky 18 cm, 23 cm a 30 cm, barva: bílá.

hotelové prostěradlo Jerseyflex
hotelové prostěradlo Jerseyflex