HOTELOVÉ POSTELE

Speciální hotelové postele od společnosti FBF Bed&more jsou produktem dlouholetého vývoje a precizního německého zpracování. Velkou předností hotelových postelí je jejich variabilita. Samostatné postele jsou vybavené speciálním konektorem, pomoci kterého během chvilky ze dvou postelí "twin" vytvoříte "double" neboli manželskou postel. K posteli si můžete vybrat čalouněné čelo, které je buď součástí postelí, nebo je zavěšené na zdi.

PLAZA - postel s pevným roštem

Základní hotelová postel s pevným roštem - elegantní a praktické řešení pro každodenní potřeby provozu hotelu kategorie **-*** nebo penzionu. Kvalita zpracování a vysoká nosnost rámu z masivního smrku a pevného roštu zaručuje lehkost konstrukce a garantuje dlouhou životnost. Možnost snadné manipulace s postelí díky 2-3 nožičkám a 2 válcovým kolečkům je zásadní funkcí této postele. Modelové řady s pevným korpusem byly v nové kolekci zúženy na nejpreferovanější model PLAZA. Cena od 142€.

Moderní modely hotelových postelí box spring bed představují standard pro vysoký komfort spánku. Box spring bed je postelová základna, kterou tvoří vysoce stabilní rám a příčníky z masivního borovicového dřeva. Odpružení je zajištěno silnými ortopedickými bonellovými pružinami s filcovým krytím, u luxusnějších modelů - v látkových taštičkách nebo kapsách, chránící jednotlivé pružiny. Přesvědčivý poměr ceny a výkonu, atraktivní a nadčasový design je korunován pečlivým a solidním provedením.

Pružinové postele jsou vyráběny v rozměrech 80x190 cm - 200x220 cm a jsou dostupné v následujících modelových řadách:

SAVOY CLASSIC - box spring bed

Kvalitní a perfektně zpracovaná hotelová postel Boxspringbed Savoy Classic s pružinovým jádrem v krásném nadčasovém designu. Zpracování: nosný rám a 4 příčníky vyrobené z masivního smrku, jádro z tvrzených bonellových pružin, termofilcové čalounění. 

SAVOY VARIO - s nastavitelnou opěrkou

Savoy Vario Boxspringbed s vícestupňovou nastavitelnou opěrkou hlavy je perfektní volbou pro náročné hosty, kteří očekávají jen to nejlepší.

MISTRAL - luxusní box spring bed

Luxusní certifikovaná verze hotelové postele box spring bed Mistral s taštičkovými pružinami.

AMERICAN DREAM LINE - box spring bed

Postel box spring bed American Dream Line byla navržená speciálně pro hotelový řetězec Kempinski a je spojením těch nejkvalitnějších materiálů a unikátních technologických výrobních postupů.

INPHA A.S. | HOTEL INTERIOR EQUIPMENT

FBF Bed&more - obchodní zastoupení ČR a SR
Nad Vápenkou, 250 84, Křenice, Praha-Východ
T: +420 273 136 375
M: +420 605 295 787
E: obchod@inpha.cz