HOTELOVÉ POSTELE FBF

Speciální hotelové postele od společnosti FBF Bed&more jsou produktem dlouholetého vývoje a precizního německého zpracování. Velkou předností hotelových postelí je jejich variabilita. Samostatné postele jsou vybavené speciálním konektorem, pomoci kterého během chvilky ze dvou postelí "twin" vytvoříte "double" neboli manželskou postel. K posteli si můžete vybrat čalouněné čelo, které je buď součástí postelí, nebo je zavěšené na zdi.

PLAZA - postel s pevným roštem

Základní hotelová postel s pevným roštem - elegantní a praktické řešení pro každodenní potřeby provozu hotelu kategorie **-*** nebo penzionu. Kvalita zpracování a vysoká nosnost rámu z masivního smrku a pevného roštu zaručuje lehkost konstrukce a garantuje dlouhou životnost. Možnost snadné manipulace s postelí díky 2-3 nožičkám a 2 válcovým kolečkům je zásadní funkcí této postele. Modelové řady s pevným korpusem byly v nové kolekci zúženy na nejpreferovanější model PLAZA. Cena od 142€.

hotelová postel Plaza
hotelová postel Plaza

Levitující plošina LEVI: hotelová postel pro pocit létání ve spánku

Toto výjimečné lůžko LEVI dává hostovi dojem levitace. Je to umožněno pomoci speciální, velmi stabilní konstrukce s kovovými nožkami, umístěnými blíže ke středu postele.

hotelová postel Levi
hotelová postel Levi

Moderní modely hotelových postelí box spring bed představují standard pro vysoký komfort spánku. Box spring bed je postelová základna, kterou tvoří vysoce stabilní rám a příčníky z masivního borovicového dřeva. Odpružení je zajištěno silnými ortopedickými bonellovými pružinami s filcovým krytím, u luxusnějších modelů - v látkových taštičkách nebo kapsách, chránící jednotlivé pružiny. Přesvědčivý poměr ceny a výkonu, atraktivní a nadčasový design je korunován pečlivým a solidním provedením.

Pružinové postele jsou vyráběny v rozměrech 80x190 cm - 200x220 cm a jsou dostupné v následujících modelových řadách:

SAVOY CLASSIC - box spring bed

Kvalitní a perfektně zpracovaná hotelová postel Boxspringbed Savoy Classic s pružinovým jádrem v krásném nadčasovém designu. Zpracování: nosný rám a 4 příčníky vyrobené z masivního smrku, jádro z tvrzených bonellových pružin, termofilcové čalounění. 

SAVOY VARIO - s nastavitelnou opěrkou

Savoy Vario Boxspringbed s vícestupňovou nastavitelnou opěrkou hlavy je perfektní volbou pro náročné hosty, kteří očekávají jen to nejlepší.

hotelová postel Savoy Vario
hotelová postel Savoy Vario

MISTRAL - luxusní box spring bed

Luxusní certifikovaná verze hotelové postele box spring bed Mistral s taštičkovými pružinami.

hotelová postel Mistral
hotelová postel Mistral

AMERICAN DREAM LINE

Postel box spring bed American Dream Line byla navržená speciálně pro hotelový řetězec Kempinski a je spojením těch nejkvalitnějších materiálů a unikátních technologických výrobních postupů.

hotelová postel American Dream Line
hotelová postel American Dream Line

SADY NOŽEK A KOLEČEK

SET CLASSIC » obsahuje: 2 - 4 robustní plastové nožičky a 2 široká kolečka, bajonetové konektory, dvě výšky, 6,5 a 11 cm » barva: černá » poznámka: pro použití na parketových podlahách doporučujeme montáž kluzáků, cena od 8,40€/set

SET STANDARD » obsahuje: 2 - 4 nožičky z masivního buku, ø 5 cm,2 standardní kolečka, šroubový konektor » výška 12 a 15 cm » barva: 090/černá » poznámka: pro použití na parketových podlahách doporučujeme montáž kluzáků, cena od 14,50€/set.

SET PREMIUM » obsahuje: 2 - 4 nožičky z masivního buku ø 5.5 cm, 2 kolečka, šroubové konektory » dostupné: ve 2 výškách, 11 a 15 cm » barva: buk, čirý lak » poznámka: speciálně pro parketové podlahy doporučujeme montáž kluzáků, cena od 20,90€/set.

SET DESIGN ALU » obsahuje: 2 - 4 nožičky s elegantním hliníkovým designem: 2 nástavce s širokými kolečky, šroubový konektor » dostupné: ve 2 výškách, 11 a 15 cm, cena od 31,50/set

SET DESIGN BLOCK » obsahuje: 2 -4 nožičky ve tvaru kostek, 15 x 15 cm, 2 široká kolečka na bajonetových konektorech » výška : 6.5 cm » barvy: 023/přírodní, 031/hnědá, 090/černá » nejde použit s konektory Metal! Cena od 31€/set.

SET AVANTGARDE: » obsahuje: 2 - 4 nožičky, 7.5 x 7.5 cm spolu se 2 širokými kolečky, šroubový a bajonetový konektor » dostupná výška: 11 cm » barvy: 023/přírodní, 031/hnědá, 090/černá, cena od 24,20€/set.

SPOJOVACÍ KONEKTORY

KONEKTOR METAL: včetně připevnění na postel - pro každou dvojici postelí jsou potřeba 2 konektory » poznámka: nelze kombinovat se sadou nožiček design block! Cena - 9,45€.

KONEKTOR SPEZIAL: 2-dílný konektor z kovu a plastu; pro každou dvoupostel je potřeba jeden konektor, instaluje se na střed; doručuje se pro vlastnoruční montáž, cena - 12,60€. 

KONEKTOR KLETT: spojovací pas na oboustranný suchý zip pro spojení postelí v horní části. Pro každou dvojici postelí je potřeba 1 konektor. Cena - 12,60€.

INPHA a.s.
V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 - Strašnice
T: +420 273 136 375
M: +420 605 295 787
E: obchod@inpha.cz