HOTELOVÉ POSTELE

Speciální hotelové postele od společnosti FBF Bed&more jsou produktem dlouholetého vývoje a precizního německého zpracování. Velkou předností hotelových postelí je jejich variabilita. Samostatné postele jsou vybavené speciálním konektorem, pomoci kterého během chvilky ze dvou postelí "twin" vytvoříte "double" neboli manželskou postel. K posteli si můžete vybrat čalouněné čelo, které je buď součástí postelí, nebo je zavěšené na zdi.

Mistral - boxspring z taštičkovými pružinami

Naše pružinová postel Mistral vám nabízí nesrovnatelný zážitek ze spaní. Jádro z taštičkových pružin odlišuje náš prémiový model. Optimálně podpírá vaše záda a nabízí nejlepší zážitek ze spánku se správnou matrací a topprem.

Savoy - boxspring s pružinovým jádrem

Spěte jako na dovolené: s naší postelí Savoy získáte pohodlí a kvalitu zároveň. Integrované jádro z bonellových pružin podporuje vaše záda tím nejlepším možným způsobem a nabízí vše, co potřebujete pro klidnou noc a komfortní spánek.

Plaza - klasická hotelová postel

Hotelová postel Plaza je naší základní variantou ve světě hotelových postelí. Skvělý poměr ceny a kvality. lehká a bytelná konstrukce. Se správnou matrací a topprem získáte pohodlnou a  komfortní postel pro vaše hotelové hosty.PLAZA - postel s pevným roštem

Základní hotelová postel s pevným roštem - elegantní a praktické řešení pro každodenní potřeby provozu hotelu kategorie **-*** nebo penzionu. Kvalita zpracování a vysoká nosnost rámu z masivního smrku a pevného roštu zaručuje lehkost konstrukce a garantuje dlouhou životnost. Možnost snadné manipulace s postelí díky 2-3 nožičkám a 2 válcovým kolečkům je zásadní funkcí této postele. Modelové řady s pevným korpusem byly v nové kolekci zúženy na nejpreferovanější model PLAZA. 

Moderní modely hotelových postelí box spring bed představují standard pro vysoký komfort spánku. Box spring bed je postelová základna, kterou tvoří vysoce stabilní rám a příčníky z masivního borovicového dřeva. Odpružení je zajištěno silnými ortopedickými bonellovými pružinami s filcovým krytím, u luxusnějších modelů - v látkových taštičkách nebo kapsách, chránící jednotlivé pružiny. Přesvědčivý poměr ceny a výkonu, atraktivní a nadčasový design je korunován pečlivým a solidním provedením.

Pružinové postele jsou vyráběny v rozměrech 80x190 cm - 200x220 cm a jsou dostupné v následujících modelových řadách:

SAVOY CLASSIC - box spring bed

Kvalitní a perfektně zpracovaná hotelová postel Boxspringbed Savoy Classic s pružinovým jádrem v krásném nadčasovém designu. Zpracování: nosný rám a 4 příčníky vyrobené z masivního smrku, jádro z tvrzených bonellových pružin, termofilcové čalounění. 

MISTRAL - luxusní box spring bed

Luxusní certifikovaná verze hotelové postele box spring bed Mistral s taštičkovými pružinami.

AMERICAN DREAM LINE - box spring bed

Postel box spring bed American Dream Line byla navržená speciálně pro hotelový řetězec Kempinski a je spojením těch nejkvalitnějších materiálů a unikátních technologických výrobních postupů.