hotelové lůžkoviny
hotelové lůžkoviny

SYNTETICKÉ LŮŽKOVINY


S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široky sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku. Níže vám představujeme náš sortiment polštářů a přikrývek se syntetickou náplní. 


PŘIKRÝVKY SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ

SUMMER - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

vlastnosti: lehká a jemná přikrývka zaručí vašim hostům tepelný komfort i v létě » kvalita: odolná batistová látka z mikrovlákna, voštinové prošívání; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové duté vlákno Eurofill » barva: bílá.

hotelová přikrývka Summer
hotelová přikrývka Summer

KIRA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

vlastnosti: snadno udržovatelná přikrývka standardní hotelové kvality za bezkonkurenční cenu » kvalita: 100% polyesterové mikrovlákno, diamantové prošívání; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové vlákno » barva: bílá.

hotelová přikrývka Kira
hotelová přikrývka Kira

MICRO SELECT - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Hřejivá alternativa pro zvýšené pohodlí při spaní. » vlastnosti: vlněné mikrovlákno v kombinaci s jemným povrchem vytváří extra teplou přikrývku» kvalita: potah z měkké batistové látky; prát na 95°C, vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové duté vlákno Dacron » barva: bílá.

hotelová přikrývka Micro select
hotelová přikrývka Micro select

MICRONIGHTS - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Dopřejte svým hostům báječný spánek s peřinou Micro Nights. » vlastnosti: načechraná náplň pro pocit největšího komfortu, 100% duté vlákno ze silikonizovaného polyesteru, vrchní látka z batistového mikrovlákna s prošíváním ve tvaru diamantu; prát na 60°C.

hotelová přikrývka Micro nights
hotelová přikrývka Micro nights

DUO COMFORT - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Duo comfort - peřina, která se snadno čistí a splňuje nejvyšší nároky na komfort pro Vaše hosty. Dvouvrstvý systém zajišťuji optimální klima jak v létě, tak i v zimě, s funkční mezivrstvou, která absorbuje vlhkost. Potah - odolný, prodyšný 100% bavlněný perkál, velurové lemování; prát na 60°C, vhodné pro sušičky. Výplň: 100% silikonizované vlákno.

hotelová přikrývka Duo comfort
hotelová přikrývka Duo comfort

LARA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Nabídněte svým hostům to nejlepší. Vlastnosti: tato celoroční přikrývka spojuje výhody nejlepších péřových a vysoce kvalitních syntetických přikrývek » povlak z luxusního bavlněného batistu, propracované diamantové prošívání » výplň: 100% speciální silikonizované vlákno; prát na 60°C; vhodné pro sušičky » barva: bílá.

hotelová přikrývka Kira Duo
hotelová přikrývka Kira Duo

ARIANE - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Nejluxusnější z našich syntetických přikrývek. Výplň z vláken PrimaLoft zaručuje optimální kombinaci tepla a vlhkosti. Propracované podélné prošívání a odolný velurový lem. Vlastnosti: elegantní potah z mako bavlny, výplň - netkaná mikrovlákna PrimaLoft; prát na maximální teplotu 60°C, jemné sušení » výplň - 100% polyester » barva: bílá.

hotelová přikrývka Lara
hotelová přikrývka Lara

SINA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Příjemně měkká a útulná přikrývka díky čtvercovému prošívání. Prodyšná a zároveň velice odolná. Jemný povlak z bavlněného batistu dodává nádech přirozené elegance. » Vlastnosti: potah - čistá bavlna, výplň - speciální vlákno Optifill, prát na 60°C, vhodné do sušičky, jemné sušení » barva: bílá.

hotelová přikrývka Sina
hotelová přikrývka Sina

POLŠTÁŘE SE SYNTETICKOU VÝPLNÍ

POLYDREAM - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Pohodlný polštář s vyměnitelnou náplní. Zpracování: vysoce kvalitní bavlněný potah se zapínáním na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky. Barva: bílá. 

hotelový polštář Polydream
hotelový polštář Polydream

POLYSTEPP - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Odolný hotelový polštář. Zpracování: prošívaný perkalový povlak (50% bavlna, 50% polyester). Prát na 95°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky. Barva: bílá. 

hotelový polštář Polystepp
hotelový polštář Polystepp

FIBERSOFT - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Pružný polštář pro příjemný spánek se zvýšenými nároky na hygienu.» kvalita: 100% bavlna, se sponovým zipem pro jednoduchou výměnu náplně; prát na 95°C; vhodné do sušičky» výplň: 100% kuličky z polyesteru Fiberfill » barva: bílá.

hotelový polštář Fibersoft
hotelový polštář Fibersoft

MICRONIGHTS - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

S polštářem Micronights vaši hosté budou trávit nádherné noci. Zpracování: vrchní materiál - 100% prošívané batistové mikrovlákno, zapínaní na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% kuličky z polyesterového vlákna. Barva: bílá. 

hotelový polštář  Micronights
hotelový polštář Micronights

LUNA - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Syntetický polštář standardní hotelové kvality.» vlastnosti: nejlepší poměr cena/výkon, povlak - 100% mikrovlákno, výplň - polyesterové kuličky, prát na 60°C, vhodné do sušičky » barva: bílá.

hotelový polštář Luna
hotelový polštář Luna

TALIDA - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Jemný bavlněný polštář se zvlášť měkkou výplní. Vlastnosti: povlak - 100% bavlněný perkál, výplň - 100% krátké polyesterové mikrovlákno. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva: bílá.

hotelový polštář Talida
hotelový polštář Talida

TRIBAY - VÍCEKOMOROVÝ POLŠTÁŘ

Vysoce kvalitní, útulný polštář. Vlastnosti: díky své vícekomorové konstrukce nabízí tento polštář maximální oporu a velký objem; navíc má funkci jednotné regulace teploty » kvalita: potah ze 100% bavlny; prát na 60°C, jemné sušení » výplň: 100% polyester; vnitřní komory slouží k podpoře, zatím co vnější komory mají výplň z měkkého vlákna vzbuzujícího dojem "prachového peří" » barva: bílá.

hotelový polštář Tribay
hotelový polštář Tribay

MAYA AIR - POLŠTÁŘ S VENTILACÍ

Tento funkční polštář poskytuje dokonalé mikroklima pro spaní prostřednictvím aktivní kompenzace teploty a odvádění vlhkosti. » vlastnosti: boční panely polštáře jsou z inovativní síťoviny; tato AIR-mesh siťovina má póry, umožňující optimální cirkulaci vzduchu. Kvalita: vysoce kvalitní potah ze 100% mikrovlákna; omyvatelný do 60° C, šetrné sušení »náplň: polyesterové vlákno 3D» barva: bílá.

hotelový polštář Maya Air
hotelový polštář Maya Air

SINA - VYSOCE KVALITNÍ POLŠTÁŘ

Měkký a útulný prodyšný bavlněný polštář. Velice odolný díky dvojitému prošívání. » vlastnosti: potah - čistá bavlna, lemování po obvodu, výplň - speciální vlákno Optifill, které má o 15% větší objem při nižší o 25% hmotnosti, speciální "plyšové" podélné prošívání, bez optických rozjasňovačů.   prát na 60°C, jemné sušení » barva: bílá.

hotelový polštář Sina
hotelový polštář Sina

ARIANE - POLŠTÁŘ S HI-TECH VLÁKNEM

Impozantní na první pohled polštář. Elegantní vzhled díky prošívanému povlaku z nejlepšího mako batistu. Výplň ze speciálního hi-tech vlákna PrimaLoft je lehká a prodyšná, což zaručuje optimální cirkulaci tepla a vlhkosti. Prošívaný potah ze 100% mako bavlny, výplň - speciální vlákno PrimaLoft, 100% polyester, prát na 60°C, jemné sušení.

hotelový polštář Ariane
hotelový polštář Ariane