SYNTETICKÉ LŮŽKOVINY


S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široky sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku. Níže vám představujeme náš sortiment polštářů a přikrývek se syntetickou náplní. 
hotelové lůžkoviny
hotelové lůžkoviny

PŘIKRÝVKY SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ

SUMMER - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

vlastnosti: lehká a jemná přikrývka zaručí vašim hostům tepelný komfort i v létě » kvalita: odolná batistová látka z mikrovlákna, voštinové prošívání; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové duté vlákno Eurofill » barva: bílá, cena od 19,40€

hotelová přikrývka Summer
hotelová přikrývka Summer

KIRA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

vlastnosti: snadno udržovatelná přikrývka standardní hotelové kvality za bezkonkurenční cenu » kvalita: 100% polyesterové mikrovlákno, diamantové prošívání; prát na 95°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové vlákno » barva: bílá, cena od 21,90€.

hotelová přikrývka Kira
hotelová přikrývka Kira

MICROTOUCH - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Jednoduchá údržba a větší pohodlí při spaní. Vlastnosti: odolný prošívaný potah z batistového mikrovlákna v kombinaci s měkkou výplní pro pocit komfortu při spaní. Výplň: 100% silikonizované polyesterové duté vlákno EUROfill. Prát do 95 ° C, vhodné do sušičky. Barva bíla, cena od 22,90€.

hotelová přikrývka Microtouch
hotelová přikrývka Microtouch

MICRONIGHTS - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Dopřejte svým hostům báječný spánek s peřinou Micro Nights. » vlastnosti: výplň - načechraná náplň pro pocit největšího komfortu, 100% duté vlákno ze silikonizovaného polyesteru, vrchní látka z kvalitního batistového mikrovlákna s prošíváním ve tvaru diamantu; prát na 60°C, vhodné pro sušičky » barva: bílá, cena od 28,50€.

hotelová přikrývka Micronights
hotelová přikrývka Micronights

MICRO SELECT - PŘIKRÝVKA

Hřejivá alternativa pro zvýšené pohodlí při spaní.» vlastnosti: vlněné mikrovlákno v kombinaci s jemným povrchem vytváří extra teplou přikrývku» kvalita: potah z měkké batistové látky s vlnovým vzorem; prát na 95°C, vhodné pro sušičky » výplň: 100% polyesterové duté vlákno Dacron » barva: bílá, cena od 34,60€.

hotelová přikrývka Micro Select
hotelová přikrývka Micro Select

DUO LIGHT - PŘIKRÝVKA

"Light" alternativa k peřině Polyduo. » vlastnosti: dvouvrstvý systém, který zajišťuji optimální klima pro spaní, s funkční mezivrstvou pro absorpci vlhkosti. Kvalita: odolný, prodyšný 100% bavlněný perkál, velurové lemování; prát na 60°C; vhodné pro sušičky » výplň: 100% silikonizované polyesterové duté vlákno » barva: bílá, cena od 35,95€.

hotelová přikrývka Duo Light
hotelová přikrývka Duo Light

POLYDUO - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Velice ekonomická peřina Polyduo, která se snadno čistí a splňuje nejvyšší nároky na komfort pro Vaše hosty. » vlastnosti: dvouvrstvý systém, který zajišťuji optimální klima pro spaní, a to jak v létě, tak i v zimě, s funkční mezivrstvou, která absorbuje vlhkost. » kvalita: odolný, prodyšný 100% bavlněný perkál, velurové lemování; prát na 60°C, vhodné pro sušičky » výplň: 100% silikonizované polyesterové duté vlákno » barva: bílá, cena od 39€.

hotelová přikrývka Polyduo
hotelová přikrývka Polyduo

KIRA DUO AIR - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Inovativní další vývoj naší peřiny KIRA; tato snadno udržovatelná dvojitá peřina s vynikajícím poměrem ceny a výkonu nabízí ideální mikroklima pro spaní díky aktivní kompenzaci teploty a odvádění vlhkosti »funkce: boční vložky peřiny ze speciální síťoviny AIR-mesh s póry, které umožňují optimální cirkulaci vzduchu »kvalita: potah ze 100% mikrovlákna s zónovým prošíváním, lze prát na 60 ° C, šetrné sušení» výplň: 100% polyester »barva: bílá, cena od 39,90€.

hotelová přikrývka Kira Duo
hotelová přikrývka Kira Duo

LARA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Nabídněte svým hostům to nejlepší. Vlastnosti: tato celoroční přikrývka spojuje výhody nejlepších péřových a vysoce kvalitních syntetických přikrývek » povlak z luxusního bavlněného batistu, propracované diamantové prošívání » výplň: 100% speciální silikonizované vlákno; prát na 60°C; vhodné pro sušičky » barva: bílá, cena od 39,90€.

hotelová přikrývka Lara
hotelová přikrývka Lara

SINA - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Příjemně měkká a útulná přikrývka díky čtvercovému prošívání. Prodyšná a zároveň velice odolná. Jemný povlak z bavlněného batistu dodává nádech přirozené elegance. » Vlastnosti: potah - čistá bavlna, výplň - speciální vlákno Optifill, prát na 60°C, jemné sušení » barva: bílá, cena od 59,90€.

hotelová přikrývka Sina
hotelová přikrývka Sina

LARA DUO AIR - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA

Inovativní vývoj naší přikrývky LARA; dokonalé mikroklima pro spaní prostřednictvím aktivní kompenzace teploty a odvádění vlhkosti. » Vlastnosti: boční vložky přikrývky jsou ze speciální AIR-mesh síťoviny pro optimální cirkulaci vzduchu, potah ze 100% bavlněného batistu s atraktivním bodovým prošíváním; prát do 60°C, šetrné sušení » výplň: 100% speciální polyesterové vlákno "pocitově jako prachové peří"» barva: bílá, cena od 69,90€.

hotelová přikrývka Lara Duo Air
hotelová přikrývka Lara Duo Air

ARIANE - SYNTETICKÁ PŘIKRÝVKA 

Nejluxusnější z našich syntetických přikrývek. Výplň z vláken PrimaLoft zaručuje optimální kombinaci tepla a vlhkosti a nabízí dokonalý komfort pro spaní. Vybavená propracovaným podélným prošíváním a odolným velurovým lemem. Vlastnosti: elegantní potah z nejjemnější mako bavlny, výplň - netkaná mikrovlákna PrimaLoft; prát na maximální teplotu 60°C, jemné sušení » výplň - 100% polyester » barva: bílá, cena od 69,90€.

hotelová přikrývka Ariane
hotelová přikrývka Ariane

POLŠTÁŘE SE SYNTETICKOU VÝPLNÍ

POLYDREAM - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Pohodlný polštář s vyměnitelnou náplní. Zpracování: vysoce kvalitní bavlněný potah se zapínáním na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky. Barva: bílá. Cena od 5,40€.

hotelový polštář Polydream
hotelový polštář Polydream

POLYSTEPP - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Odolný hotelový polštář. Zpracování: prošívaný perkalový povlak (50% bavlna, 50% polyester). Prát na 95°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% polyesterové kuličky. Barva: bílá. Cena od 5,95€.

hotelový polštář Polystepp
hotelový polštář Polystepp

FIBERSOFT - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Pružný polštář pro příjemný spánek se zvýšenými nároky na hygienu.» kvalita: 100% bavlna, se sponovým zipem pro jednoduchou výměnu náplně; prát na 95°C; vhodné do sušičky» výplň: 100% kuličky z polyesteru Fiberfill » barva: bílá, cena od 6,30€

hotelový polštář Fibersoft
hotelový polštář Fibersoft

MICRONIGHTS - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

S polštářem Micronights vaši hosté budou trávit nádherné noci. Zpracování: vrchní materiál - 100% prošívané batistové mikrovlákno, zapínaní na zip. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Náplň: 100% kuličky z polyesterového vlákna. Barva: bílá. Cena od 6,65€.

hotelový polštář  Micronights
hotelový polštář Micronights

LUNA - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Syntetický polštář standardní hotelové kvality.» vlastnosti: nejlepší poměr cena/výkon, povlak - 100% mikrovlákno, výplň - polyesterové kuličky, prát na 60°C, vhodné do sušičky » barva: bílá, cena od 6,95€.

hotelový polštář Luna
hotelový polštář Luna

BREEZE - SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Jemný bavlněný polštář se zvlášť měkkou výplní. Vlastnosti: povlak - 100% bavlněný perkál, výplň - 100% krátké polyesterové mikrovlákno. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva: bílá, cena od 15,95€.

hotelový polštář Breeze
hotelový polštář Breeze

TRIBAY - VÍCEKOMOROVÝ POLŠTÁŘ

Vysoce kvalitní, útulný polštář. Vlastnosti: díky své vícekomorové konstrukce nabízí tento polštář maximální oporu a velký objem; navíc má funkci jednotné regulace teploty » kvalita: potah ze 100% bavlny; prát na 60°C, jemné sušení » výplň: 100% polyester; vnitřní komory slouží k podpoře, zatím co vnější komory mají výplň z měkkého vlákna vzbuzujícího dojem "prachového peří" » barva: bílá, cena od 23,95€.

hotelový polštář Tribay
hotelový polštář Tribay

MAYA AIR - POLŠTÁŘ S VENTILACÍ

Tento funkční polštář poskytuje dokonalé mikroklima pro spaní prostřednictvím aktivní kompenzace teploty a odvádění vlhkosti. » vlastnosti: boční panely polštáře jsou z inovativní síťoviny; tato AIR-mesh siťovina má póry, umožňující optimální cirkulaci vzduchu. Kvalita: vysoce kvalitní potah ze 100% mikrovlákna; omyvatelný do 60° C, šetrné sušení »náplň: polyesterové vlákno 3D» barva: bílá, cena od 24,90€.

hotelový polštář Maya Air
hotelový polštář Maya Air

SINA - VYSOCE KVALITNÍ SYNTETICKÝ POLŠTÁŘ

Měkký a útulný prodyšný bavlněný polštář. Velice odolný díky dvojitému prošívání. » vlastnosti: potah - čistá bavlna, lemování po obvodu, výplň - speciální vlákno Optifill, které má o 15% větší objem při nižší o 25% hmotnosti, speciální "plyšové" podélné prošívání, bez optických rozjasňovačů.   prát na 60°C, jemné sušení » barva: bílá, cena od 26,95€.

hotelový polštář Sina
hotelový polštář Sina

ARIANE - POLŠTÁŘ S HI-TECH VLÁKNEM

Impozantní na první pohled polštář. Elegantní vzhled díky prošívanému povlaku z nejlepšího mako batistu. Výplň ze speciálního hi-tech vlákna PrimaLoft je lehká a příjemně měkká, stejně tak jako prodyšná, což zaručuje optimální cirkulaci tepla a vlhkosti vlastnosti: prošívaný potah ze 100% mako bavlny, výplň - speciální vlákno PrimaLoft, 100% polyester, prát na 60°C, jemné sušení » barva: bílá, cena od 27,95€.

hotelový polštář Ariane
hotelový polštář Ariane

INPHA A.S. | HOTEL INTERIOR EQUIPMENT

FBF Bed&more - obchodní zastoupení ČR a SR
Nad Vápenkou
250 84 Křenice, Praha-Východ
T: +420 273 136 375
M: +420 605 295 787
E: obchod@inpha.cz