TOPPERY, KRYCÍ PODLOŽKY A CHRÁNIČE

hotelový topper
hotelový topper

Dopřejte svým hotelovým hostům jedinečný komfort během spánku. Použití horních matrací (topprů) vytváří ideální mikroklima pro relaxaci. Naše toppry:

  • zlepšují mikroklima spánku
  • poskytují větší variabilitu pro variantu "double"
  • eliminují nepříjemný pocit při spojení dvou matrací
  • zvyšují celkovou výšku postelí
  • chrání matraci před ušpiněním 
  • prodlužují životnost matrace  

KRYCÍ PODLOŽKY A TOPPERY

WASH-COTTON - KRYCÍ PODLOŽKA

Kvalitní prošívaný chránič matrace Wash-Cotton s přírodní náplní z předem předeprané čisté bavlny pro optimální spací prostředí.

Zpracování: prošívání do čtverců s elastickou gumou ve čtyřech rozích pro lepší uchopení. Prát na 95°C, sušit v sušičce. Náplň: 100% předem předepraná bavlna. Barva: bílá. Dostupné velikosti: 080 x 190 cm - 200 x 220 cm. 

hotelová podložka Wash-cotton
hotelová podložka Wash-cotton

TENDER - KRYCÍ PODLOŽKA

Krycí podložka na matraci Tender pro zvláštní komfort při spánku. Zpracování: komfortní podložka s náplní ze speciálního měkkého vlákna pro skvělý noční odpočinek. 

Potah: 50% bavlna, 50% polyester. Náplň: duté silikonizované vlákno Comfortfill, 100% polyester. Prát na 60°C, jemné sušení. Barva: bílá. Dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 200 cm. 

hotelová podložka Tender
hotelová podložka Tender

DREAM NIGHTS - KRYCÍ PODLOŽKA

Dopřejte svým hostům sametový komfort pomoci této krycí podložky. Vlastnosti: nadýchaná náplň ze 100% silikonizovaných polyesterových kuliček. Prošívaný potah z prodyšné textilní látky z 65% polyesteru a 35% bavlny. Prát na 40°C, jemné sušení. Barva: Bílá. Dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 200 cm. 

hotelová podložka Dream Nights
hotelová podložka Dream Nights

BASIC - TOPPER (5 cm)

Základní model ze světu pohodlných topprů - naše vložka z kompaktní PU pěny. » potah: vysoce kvalitní a příjemný k pokožce, držadla na obou stranách a zip po obvodu pro vyjmutí, prát na 40°C » výška: cca 5 cm » barva: bílá » dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 210 cm. 

hotelový topper Basic
hotelový topper Basic

TIARA FR - TOPPER, NEHOŘLAVÁ ÚPRAVA (5 cm)

Tento odlehčený nehořlavý topper zajišťuje maximální bezpečnost a komfort pro vaše hosty; měkký a příjemný k pokožce díky jádru z kompaktní pěny; potah: vysoce kvalitní dvojitý potah s izolačním vatováním 300 g/m2,výška: cca 5 cm » barva: bílá » dostupné rozměry: 80 x 200 cm - 200 x 220 cm. 

hotelový topper Tiara
hotelový topper Tiara

WELLNESS - TOPPER (5 cm)

Zpracování: potah z kvalitního lyocellu a bavlny gramáží 300 g/m² zajišťuje optimální spací klima. Integrovaná tvarovaná pěnová deska s masážní horní stranou nabízí hostům jedinečný komfort. Zapínání na zip pro snadné vyjmutí, guma pro připevnění. Prát na 30°C. Výška: 4,5 cm. Barva: bílá. Dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 200 cm. 

hotelový topper Wellness
hotelový topper Wellness

PEAK AIR - TOPPER (5 cm)

Integrovaná vložka ze studené pěny splní i ty nejnáročnější požadavky na spaní. Vysoce kvalitní potah, prošívaný ve tvaru vln, obzvlášť příjemný k pokožce, zip po obvodu,lze prát na 40°C » výška: cca 5 cm » barva: bílá, dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 210 cm. 


hotelový topper Peak Air
hotelový topper Peak Air

TIARA KS FR - TOPPER, NEHOŘLAVÁ ÚPRAVA (5 cm)

Tento speciální nehořlavý topper zajišťuje maximální bezpečnost a komfort pro vaše hosty; měkký a příjemný k pokožce díky jádru ze studené pěny, vysoce kvalitní dvojitý potah s izolačním vatováním 300 g/m2, výška: cca 5 cm, barva bílá, rozměry: 80 x 200 cm - 200 x 220 cm. 


hotelový topper Tiara KS FR
hotelový topper Tiara KS FR

MOSS AIR - TOPPER (5 cm)

Komfortní vložka z viscoelastické ("paměťové") pěny pro obzvlášť dobré přizpůsobení tvaru těla » potah: vysoce kvalitní a příjemný k pokožce, držadla na obou stranách a zip po obvodu pro vyjmutí, prát na 40°C » výška: cca 5 cm » barva: bílá » dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 210 cm. 

hotelový topper Moss Air
hotelový topper Moss Air

TUCON VE 50 - TOPPER (5 cm)

Exkluzivní podložka s jádrem s adaptabilní viskoelastické pěny, dokonalé rozložení tlaku a optimální přizpůsobení » potah: vysoce kvalitní, měkký a příjemný na dotyk dvojitý úplet s vysokou absorpci vlhkosti; držadla na obou stranách; zip po celému obvodu, praní na 40°C » barva: bílá » velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 220 cm. 

hotelový topper Tucon VE 50
hotelový topper Tucon VE 50

TURF KS H2 - TOPPER (7 cm)

Pro exkluzivní komfort při spaní » vlastnosti: jádro ze studené pěny vysoké hustoty zajišťuje perfektní opěru; struktura s otevřenými póry umožňuje cirkulaci vzduchu a poskytuje vynikající spací prostředí;  potah: kvalitní, obzvlášť příjemný pro pokožku dvojitý úplet z jersey bavlny gramáži 250 g/m ², vysoká absorpce vlhkosti; držadla na obou stranách pro snadné otáčení; zapínání na zip pro snadné vyjmutí; prát na 40°C,» výška: cca 7 cm » barva: bílá » dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 220 cm. 

hotelový topper Turf KS H2
hotelový topper Turf KS H2

TURF KS H3 - TOPPER (7 cm)

Pro exkluzivní komfort při spaní » vlastnosti: jádro ze studené pěny vysoké hustoty zajišťuje perfektní opěru; struktura s otevřenými póry umožňuje cirkulaci vzduchu a poskytuje vynikající spací prostředí; potah: kvalitní, obzvlášť příjemný pro pokožku dvojitý úplet z jersey bavlny gramáži 250 g/m ², vysoká absorpce vlhkosti; držadla na obou stranách pro snadné otáčení; zapínání na zip pro snadné vyjmutí; prát na 40°C,» výška: cca 7 cm » barva: bílá » dostupné velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 220 cm. 

hotelový topper Turf KS H3
hotelový topper Turf KS H3

HYGIENICKÉ CHRÁNIČE

hygienický chránič
hygienický chránič

PERLASAN - CHRÁNIČ POLŠTÁŘE NA ZIP

Oblíbený hygienický ochranný povlak na polštář se zipem Perlasan s antialergenní úpravou. » vlastnosti: příjemné měkké froté s 75% bavlny a 25% polyesteru, potažené tenkou vrstvou polyuretanu zevnitř; prát maximálně na 95°C, vhodné do sušičky » barva: bílá. 

hotelový chránič Perlasan
hotelový chránič Perlasan

SLEEPCARE - HYGIENICKÝ POTAH NA ZIP

Doporučuje se pro peřové polštáře a přikrývky. » vlastnosti: hygienický potah, odolný vůči roztočům a vyrobený z nového typu vlákna, hebkého na dotyk, poskytuje ideální transpiraci vlhkosti; zip na spodní straně » 100% Evolon® PES/PA microfibre; prát na 95°C, vhodný pro sušičky ílá. 

hygienický potah Sleepcare
hygienický potah Sleepcare

CARE PLUS - CHRÁNIČ POLŠTÁŘE NA ZIP

Antialergenní povlak na polštář se zipem pro nejnáročnější hotelové požadavky. » vlastnosti: lehký materiál s prodyšnou polyuretanovou membránou odolnou vůči roztočům pro nesnížený komfort spánku, jemná polyesterová látka PVC-free; Öko-Tex-Standard 100. 

hygienický chránič polštáře Care Plus
hygienický chránič polštáře Care Plus

OPTIMA - CHRÁNIČ MATRACE

Garantovaná ochrana pro vaši matraci. » hustě tkaná kvalitní bavlna s odolným čtyřstranným lemováním a elastickou gumou pro lepší uchopení; prát maximálně na 95°C, vhodné do sušičky, » gramáž: cca 400 g/m 2 » barva: přírodní » velikosti: 80 x 190 cm - 200 x 200 cm. 

chránič hotelové matrace Optima
chránič hotelové matrace Optima

SUPERIA - CHRÁNIČ MATRACE

Zaručená ochrana pro vaši matraci. » kvalita: obzvlášť silná, savá 100% bavlna s čtyřstranným pevným lemováním a elastickou gumou pro lepší uchopení; prát na maximální teplotu 95°C,vhodné do sušičky » gramáž: cca 480 g/m2 » velikosti: 80 x 190 cm - 200 x 200 cm, barva: přírodní. 

chránič matrace Superia
chránič matrace Superia

SAFE CARE - NAPÍNACÍ CHRÁNIČ MATRACE

» kvalita: voděodolné molitanové prostěradlo, jemné vůči kůži, absorpce vlhkosti díky hustě tkanému povrchu; 100% bavlna, rub - PU vrstva; elastická páska po celém obvodu; prát na 95°C, vhodné do sušičky » gramáž: 200 g/m2» barva: bílá, velikosti: 80 x 200 cm - 200 x 200 cm. 

chránič matrace Safe Care
chránič matrace Safe Care

SECURFIX - CHRÁNIČ MATRACE

» kvalita: vysoce kvalitní lemovaný sendvičový ochranný potah na matrace -vodotěsný a odolný vůči moči, horní a spodní vrstva ze 100% bavlny s prodyšnou vnitřní vrstvou; elastická guma pro lepší uchopení; prát na 95°C, vhodné do sušičky » barva: bílá » dostupné rozměry: 80 x 190 cm - 200 x 220 cm.

hotelový chránič matrace Securfix
hotelový chránič matrace Securfix

CARE PLUS - HYGIENICKÝ CHRÁNIČ MATRACE

» vlastnosti: lehký a příjemný na omak materiál na bázi polyuretanové membrány spolehlivě ochrání proti roztočům, ale nesníží komfort při spánku, » vodotěsná vrstva zajistí, aby vodní pára během spánku se uvolňovala do vzduchu, prát na 95°C, vhodné do sušičky » barva: bílá » dostupné rozměry: 80 x 190 cm - 200 x 220 cm.

hygienický chránič matrace Care Plus
hygienický chránič matrace Care Plus