PLAZA

hotelová postel Plaza
hotelová postel Plaza

Základní hotelové postele s pevným roštem - elegantní a praktické řešení pro každodenní potřeby provozu hotelu kategorie **-*** nebo penzionu. Kvalita zpracování a vysoká nosnost rámu z masivního smrku a pevného roštu zaručuje lehkost konstrukce a garantuje dlouhou životnost. Možnost snadné manipulace s postelí díky 2-3 nožičkám a 2 válcovým kolečkům je zásadní funkcí této postele. Modelové řady s pevným korpusem byly v nové kolekci zúženy na nejpreferovanější model PLAZA.

Konstrukční rám postele PLAZA je vyroben z masivního dřeva, což zaručuje vysokou pevnost a celkové odlehčení postele. Kvalitní a náročné zpracované čalounění s klínovými hranami a křížovým prošíváním je chráněno patentem. Ložná plocha tak zajišťuje stabilitu volně položené matrace a brání jejímu posuvu. Množství potahových látek uspokojí požadavky každého interiéru. Nejčastěji je postel čalouněná v extrémně odolném mikroplyšovém potahu, dále pak v nejrůznějších žinylkách a vzorovaných látkách.

Hotelové postele PLAZA jsou vyráběny ve velikostech 80 x 190 cm až 160 x 210 cm, výška korpusu je 16 cm. Doporučené matrace k posteli Plaza: Stabila Eco Superior a Stabila Superior H2 výškou 22 cm. Zvýšení komfortního vzhledu a užité hodnoty lze dosáhnout aplikací vyšších nožiček a komfortnějších matrací z dalších kolekcí.

Skladba hotelové postele Plaza:

1. prošívaný potah

2. dřevotřísková deska, perforované pro maximální ventilaci

3. speciální klínová hrana z kompaktní pěny

4. vrstva značkové kompaktní pěny

5. boční vrstva polstrování

6. čalounění - potahová látka dle Vašeho výběru

7. rám z masivního smrku

8. vnitřní nosný rám, vyrobený ze smrku, s příčnými nosníky dle šířky posteli

9. masivní buková konstrukce pro uchycení nožiček a koleček

10. nožičky nebo kolečka s ocelovým kotvicím čepem

11. napínací kryt z Lutrasilu