HOTELOVÉ MATRACE 

Matrace od FBF jsou určeny pro náročné hotelové prostředí. Použití vybraných materiálů zajišťuje výjimečnou odolnost a dlouhou životnost. Jsme schopni nabídnout vám 5 let záruky na pružinové matrace. V některých pražských hotelích jsou v provozu již více než 10 let - a to je nepřekonatelný argument při rozhodování o pořízení matrací z produkce FBF.
 
Nové požadavky na komfort v hotelovém průmyslu vyžadují použití nových technologií. Pro luxusní komfort vašich hostů nabizíme vyrobky nové generace - matrace s pružinovými taštičkami. Matrace ze studené pěny jsou ideální kombinací k postelím Boxswingbed.
 
Vlastní výrobní továrna nám umožňuje maximální flexibilitu. Každý rok vyrábíme kolem 200 nových modelů dle požadavků zákazníka, prakticky ve všech velikostech. 
 
hotelové matrace
 

V našem katalogu jsou zobrazeny doporučené kombinace matrací a hotelových postelí - nejsou však zcela závazné. Závisí vždy jednak na cenové hladině poptávky, ale i na celkovém záměru - kdy se často setkáváme s požadavkem kombinovat jednodušší postel s nejvyšší matrací, což evokuje luxus, který host oceňuje.  

Níže Vám představujeme tabulku tvrdosti matrací FBF.

Matrace s bonellovými pružinami:

hotelové matrace

Matrace s taštičkovými pružinami:

hotelové matrace

Napište nám nebo se obraťte s důvěrou přímo na naše obchodní oddělení, kde vám ochotně poradíme - informujeme vás o cenách a provedeme celým sortimentem.


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790