FROTÉ TEXTIL


hotelový froté textil
hotelový froté textil

S froté ručníky od FBF se každá koupelna a spa promění v malou oázu relaxace. Objevte naše exkluzivní ručníky, osušky a předložky, ať už v dvousmyčkovém nebo klasickém provedení, pro dokonalý lázeňský zážitek.

VENUS - DVOUSMYČKOVÝ FROTÉ TEXTIL

Luxusní oboustranný ručník pro dvojité potěšení. Přední strana z jemným vaflovým vzorem je příjemná pro pokožku. Zadní strukturovaná strana poskytne jemnou masáž » kvalita: měkká bavlna s pevnými švy. Bílé: prát na 90°C, barevné - na 60°C, vhodné do sušičky » gramáž: ručník cca 450 g/m2, předložka cca 750 g/m. Cena od 1,45€.

hotelový textil Venus
hotelový textil Venus

PALMA - DVOUSMYČKOVÝ FROTÉ TEXTIL

Hýčkejte své hosty s tímto prvotřídním froté ručníkem s unikátním vzhledem » kvalita: bavlněné froté s exkluzivními velurovými okraji, 100% bavlna; pevně tkané, bílé - prát na 90°C, barevné - na 60°C; vhodné pro sušičky » gramáž: ručník - cca 500 g/m2, koupelnová předložka - cca 750 g/m2 » cena od 1,60€.

hotelový textil Palma
hotelový textil Palma

AKROPOLIS - DVOUSMYČKOVÝ FROTE TEXTIL

Série Acropolis s atraktivní strukturou a hladkou střední částí. Od 150 kusů nabízíme možnost vetkání nebo vyšití vašeho loga. » kvalita: 100% bavlna; bílá barva: vhodná pro chlorová bělidla, prát na 90°C, vhodné pro sušičky. Barevné: prát na 60°C, vhodné do sušičky » gramáž: ručník 440 g / m², předložka 650 g/m², cena od 3,85€.

hotelový textil Akropolis
hotelový textil Akropolis

NIZZA - DVOUSMYČKOVÝ FROTÉ TEXTIL

Exkluzivní froté látka s inovativní, jemně žebrovanou strukturou v elegantních barvách. » kvalita: 100% bavlna; barevné prát na 60°C, bílé - na 60°C možností bělení a vyvařování » gramáž: ručník 500 g/m², koupelnová předložka 700 g/m². Barvy: bílá, cappuccino, anthracite. Cena od 4,35€.

hotelový textil Nizza
hotelový textil Nizza

IMPERIAL - JEDNOSMYČKOVÝ FROTÉ TEXTIL

Vyberte si z široké škály módních barev. » vlastnosti: extra jemný, hustota nejvyšší kvality » kvalita: 100% bavlna; barevné prát na 60°C; bílé - možnost vyvařování a bělení » gramáž: ručníky 450 g/m², koupelnová předložka 600 g/m² » bazénová osuška: 70 x 200 cm, dostupná pouze v bíle barvě. Cena od 0,65€.

hotelový textil Imperial
hotelový textil Imperial

PORTOFINO - KLASICKÝ FROTÉ TEXTIL

Vysoce kvalitní a hustá froté tkanina, dostupné v současných módních barvách. » kvalita: 100% bavlna; prát na 60°C, vhodné pro sušičky; bílé - možnost vyvařování a bělení. 1 až 4 barvy na výběr pro zajímavější vzhled a pro lepší diferenciaci při běžné každodenní hygieně. Gramáž: ručník 550 g/m², předložka 750 g/m². Cena od 0,95€.

hotelový textil Portofino
hotelový textil Portofino

WELLNESS TEXTIL

TAHITI - LUXUSNÍ VELUROVÝ ŽUPAN

Plyšově měkký, objemný velurový župan se šálovým límečkem. » vlastnosti: tmavě modré lemování přidává mimořádně exkluzivní vzhled » délka županu 140 cm » kvalita: 100% krátce střižená bavlna; prát až na 90°C včetně vyvařování » gramáž: 380 g/m 2» barva: bílá.

FLORIDA - BAVLNĚNÝ FROTÉ ŽUPAN

Atraktivní župan ve stylu kimono s páskem a dvěma nakládanými kapsami pro pohodlné nošení. » délka: L - 125 cm, velikost XL a XXL - 140 cm » kvalita: měkká příjemná 100% froté bavlna » gramáž: 360 g/m2, barvy: bílá, béžová, cappuccino, mentolová, šedá.

ALICANTE - SPA OSUŠKA

Elegantní, obzvlášť savý ručník » vlastnosti: mercerované okraje, propracovaná výšivka » kvalita: 100% jemná bavlna, prát na 60°C; vhodné pro sušičky; možnost vyvařování » gramáž: 400 m²/g » barva: bílá - šedá výšivka, béžová - hnědá výšivka.