HOTELOVÉ PŘISTÝLKY A ROŠTY

PŘISTÝLKA COMFORT

Přistýlku v hotelovém pokoji je možné řešit různými způsoby - od matrace, položené na podlahu, přes rozkládací křeslo až po plnohodnotné lůžko, které vám chceme představit.

hotelová přistýlka Comfort
hotelová přistýlka Comfort
hotelová přistýlka Comfort se sukýnkou Comfort Plus
hotelová přistýlka Comfort se sukýnkou Comfort Plus

Vytvořte pro své hosty plnohodnotné lůžko pomoci hotelové přistýlky Comfort, nabízející vysoký komfort v kombinaci s mnohými praktickými funkcemi: 

- komfortní ortopedická pružinová matrace

- snadné přemisťovaní na kolečkách

- šetří místo díky vertikální skladovací poloze

Zpracování: robustní rám z eloxované oceli se 24 dřevěnými lamelami, zdravotní matrace Primära s bonellovými pružinami, dodává se částečně smontovaná. Celková výška: 50 cm. Barva popruhů pro stohování na výšku: námořnická modrá. 

Za poplatek si můžete objednat draperie (sukýnku) Comfort Plus, zakrývající ocelovou podnož.  

LAMELOVÉ ROŠTY

Ergosan KF

» luxusní rošt Ergosan KF: nastavitelné sekce pro hlavu a nohy, vhodný zejména pro pěnové a latexové matrace, propracovaná konstrukce tvořená dvojitými lamelami pro nejvyšší komfort. 42 pružných lamel vložených do speciálních gumových pouzder tvoří dohromady 5-zonový systém pro zaručení vašeho pohodlí. dodatečný komfort je zaručen podporou ramen a možností nastavení středu roštu » výška: cca 80 mm, » dostupné rozměry: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm.

Ergosan KF
Ergosan KF

Novosan KF 

» Novosan KF: nastavitelné sekce pro hlavu a nohy, zejména vhodné pro pěnové a latexové matrace. » kvalita: vysoce kvalitní překližkový rošt s 28 pružnými dřevěnými lamelami v gumových pouzdrech Multiflex, propracovaná konstrukce zejména v centrální části umožňuje individuální nastavení pevnosti. » výška: cca 80 mm » dostupné velikosti: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm

Novosan KF
Novosan KF

Luxima NV + KF  

» Luxima NV: pevný překližkový rošt s dvojími lamelami » Luxima KF: navíc s víceúrovňovou opěrkou hlavy a nohou » vysoká flexibilita pro optimální podporu těla, dvojité lamely pro zvýšenou nosnost, střední pás pro optimální nastavení pevnosti. » korpus z broušené bukové překližky, sekce po 50x20 mm, každá s 28 vícevrstvými dřevěnými lamelami v dvojitých kapsách 36x8 mm. doporučené pro taštičkové, latexové a pěnové matrace.» dostupné velikosti: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm

Luxima KF
Luxima KF

Ergosan NV

» luxusní rošt Ergosan NV: na rozdíl od varianty KF není nastavitelný, doporučen zejména pro pěnové a latexové matrace, konstrukce tvořená dvojitými lamelami pro lepší komfort. 42 pružných lamel vložených do speciálních gumových pouzder tvoří dohromady 5-zonový systém pro zaručení vašeho pohodlí. dodatečný komfort je zaručen podporou ramen a možností nastavení středu roštu » výška: cca 80 mm, » dostupné rozměry: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm..

Ergosan NV
Ergosan NV

Novosan NV

» Novosan NV: není nastavitelný, zejména vhodný pro pěnové a latexové matrace. » kvalita: vysoce kvalitní překližkový rošt s 28 pružnými dřevěnými lamelami v gumových pouzdrech Multiflex, propracovaná konstrukce zejména v centrální části umožňuje individuální nastavení pevnosti. » výška: cca 80 mm » dostupné velikosti: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm

Novosan NV
Novosan NV

Suprimo NV + K

» Suprimo NV: klasický pevný rošt za atraktivní cenu » Suprimo K: víceúrovňová nastavitelná opěrka navíc » vlastnosti: robustní, tichý a bezúdržbový zvedací mechanismus Vario » kvalita: bytelný korpus z břízové překližky, obě verze mají 16 vícevrstvých dřevěných lamel se sundavacími pružinami pro snadnou výměnu, doporučeno pro matrace s jádrem z bonellových pružinami. » dostupné rozměry: 80 x 190 cm – 140 x 220 cm

Suprimo K
Suprimo K
Chránič matrace Jutex
Chránič matrace Jutex

Jutex - chránič matrace

Pro optimální ochranu proti opotřebení doporučujeme matracový chránič Jutex. Zpracování: prodyšný materiál pro optimální větrání. Vyplň: výztuž ze syntetické bílé plsti s bílým krytem a lemováním po obvodu. Dostupné velikosti: 80 x 190 cm - 160 cm x 200 cm.