PEŘOVÉ PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE

Peří a prachové peří má vynikající pružnost (viz tabulka srovnání náplní), která zůstává zachovala po mnoha let, pokud je o výrobek správně pečováno. Obrázek dole ukazuje, jak podíl prachového peří zvyšuje objem přikrývky, ačkoliv hmotnost náplně zůstává stejná. Peřové lůžkoviny od FBF mají perfektní kvalitu, která je v souladu s DIN EN 12934. Zpracování: potah z čisté bavlny, přírodní náplň z peří a prachového peří. Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. Mnoha z těchto výrobků je na požádaní dostupno i v atypických velikostech. 

objem přikrývky dle podílu prachového peří
objem přikrývky dle podílu prachového peří

MANITOBA - PÉŘOVÁ PŘIKRÝVKA

Standardní hotelová přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 85% kachní peří a 15% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. barva: bílá.

hotelová přikrývka Manitoba
hotelová přikrývka Manitoba

MONTANA - PÉŘOVÁ PŘIKRÝVKA 

Komfortní a odolná přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 85% bílé prvotřídní kachní peří a 15% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. barva: bílá.

hotelová přikrývka Montana
hotelová přikrývka Montana

ONTARIO - PEŘOVÁ PŘIKRÝVKA

Komfortní a odolná přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 50% bílé prvotřídní kachní peří a 50% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. barva: bílá.

hotelová přikrývka Ontario
hotelová přikrývka Ontario

SAMARA - PEŘOVÁ PŘIKRÝVKA

Pohodlná odolná přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 30% prvotřídní kachní peří a 70% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. 

hotelová přikrývka Samara
hotelová přikrývka Samara

BALTICA - PEŘOVÁ PŘIKRÝVKA 

Komfortní přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 30% bílé prvotřídní kachní peří a 70% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. barva: bílá. 

hotelová přikrývka Baltica
hotelová přikrývka Baltica

CANADA - PEŘOVÁ PŘIKRÝVKA 

Komfortní a odolná přikrývka » potah - 100% bavlněný perkál, kazetové prošívání, výplň: 50% bílé prvotřídní husí peří a 50% prachové peří» Prát na 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. barva: bílá.

hotelová přikrývka Canada
hotelová přikrývka Canada

ALBERTA - PŘIKRÝVKA Z PRACHOVÉHO PEŘÍ

Luxusní komfortní prošívaná přikrývka z prachového peří » potah - 100% egyptská mako bavna, kvalitní kazetové prošívání (6x8 čtverců), které brání přesýpání peřové náplně a udržuje přikrývku stále nadýchanou. Výplň: 10% bílé prvotřídní kachní peří a 90% prachové peří» Prát na maximální teplotu 60°C, vhodné do sušičky. Barva bílá. 

hotelová přikrývka Alberta
hotelová přikrývka Alberta

HIMALAYA - PŘIKRÝVKA Z PRACHOVÉHO PEŘÍ 

Nejluxusnější přikrývka z čistého prachového peří. Výplň: 100% prachové peří pižmových nepálských kachniček. Peří je perfektně přizpůsobeno chladu, je zvlášť měkké a načechrané. V zimě to chrání před chladem a v létě zabraňuje přehřátí.» vlastnosti: povlak z nejlepší 100% mako bavlny, výplň - 100% bílé peří z divoké kachny, 1. třída.

hotelová přikrývka Himalaya
hotelová přikrývka Himalaya

BEST - PEŘOVÝ POLŠTÁŘ

Kvalitní hotelový polštář. » Výplň: 100% nové, napůl bíle prvotřídní husí peří. Vlastnosti: potah - nepropustný vůči peří díky dvojitému prošívání s lemováním; vhodné pro sušičky » potah: 100% hustě tkaný bavlněný kepr » Prát na 60°C pro dodatečnou hygienu.» barva: bílá » 

hotelový polštář Best
hotelový polštář Best

DREAM - PEŘOVÝ POLŠTÁŘ

Jemný hotelový polštář. » Výplň: 85% nové, napůl bíle kachní peří, 15% - prachové peří. Vlastnosti: potah - nepropustný vůči peří díky dvojitému prošívání s lemováním; vhodné pro sušičky » potah: 100% hustě tkaný bavlněný kepr » Prát na 60°C pro dodatečnou hygienu.» barva: bílá » 

hotelový polštář Dream
hotelový polštář Dream

STAR - PEŘOVÝ POLŠTÁŘ 

Odolný hotelový polštář. » Výplň: 85% nové nejlepší peří sibiřských hus, 15% - prachové peří. Vlastnosti: potah - nepropustný vůči peří díky dvojitému prošívání s lemováním; vhodné pro sušičky » potah: 100% hustě tkaný bavlněný kepr » Prát na 60°C » barva: bílá » 
hotelový polštář Star
hotelový polštář Star

LUXURY - PEŘOVÝ POLŠTÁŘ

Luxusní hotelový polštář. » Výplň: 70% nové bílé kachní peří, 30% - prachové peří. Vlastnosti: potah - nepropustný vůči peří díky dvojitému prošívání s lemováním; vhodné pro sušičky » potah: 100% hustě tkaný bavlněný kepr » Prát na 60°C pro dodatečnou hygienu.» barva: bílá » 

hotelový polštář Luxury
hotelový polštář Luxury

SIBIRIA - LUXUSNÍ PEŘOVÝ POLŠTÁŘ

Absolutně špičková kvalita. » výplň: 70% nového, napůl bílého peří sibiřských hus a 30% prachového peří. Vlastnosti: potah - nepropustný vůči peří díky dvojitému prošívání s lemováním; vhodné pro sušičky » potah: 100% hustě tkaný bavlněný kepr » Prát na 60°C pro dodatečnou hygienu.» barva: bílá » 

hotelový polštář Sibiria
hotelový polštář Sibiria

TRI STAR - VÍCEKOMOROVÝ PEŘOVÝ POLŠTÁŘ

Nejluxusnější polštář se dvěma komorami a výbornou podpěrnou funkcí. »vlastnosti: potah - 100% mako-bavlna, náplň vnější komory - prachové peří, vnitřní komory - prvotřídní bílé kachní peří » výplň: 90% prachového peří, 10% kachního peří; prát na 60°C; vhodné pro sušičky » barva: bílá.

hotelový polštář Tri Star
hotelový polštář Tri Star