LŮŽKOVINY

hotelové lůžkoviny
hotelové lůžkoviny

Faktory životního prostředí a životního stylu výrazně ovlivňují naše klid a pohodu. Je tedy logické nabídnout svým hostům zdravý spánek v příjemném prostředí s dostatkem komfortu a atraktivním designem.

FBF Bed & More nabízí ideální řešení pro splnění náročných požadavků na moderní a hygienické zázemí pomoci kvalitního zdravotního hotelu ložního prádla. 

LŮŽKOVINY SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ

S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široký sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku.

PEŘOVÉ LŮŽKOVINY

Peří a prachové peří má vynikající pružnost, která zůstává zachovala po mnoha let, pokud je o výrobek správně pečováno. Všechny peřové přikrývky FBF jsou šité nejmodernějším způsobem pomoci kazetového prošívání, které brání přesýpání peřové náplně a udržuje přikrývku stále nadýchanou.

Standardní teplota praní peřových lůžkovin je 60°C. Extrémně odolné a hygienické peřové polštáře a přikrývky Taiga můžete prát až na 95°C. Náplní těchto lůžkovin je speciálně upravené peří.

Kvalita peřových výrobků je v souladu s DIN EN 12934. 

Kromě běžných velikostí nabízíme šití standardních peřových přikrývek dle vašich rozměrů.

Na vaši přání vyrobíme naše peřové lůžkoviny i v nehořlavém provedení.

hotelové lůžkoviny
hotelové lůžkoviny

INPHA a.s.
V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 - Strašnice
T: +420 273 136 375
M: +420 605 295 787
E: obchod@inpha.cz