LŮŽKOVINY

Faktory životního prostředí a životního stylu výrazně ovlivňují naše klid a pohodu. Je tedy logické nabídnout svým hostům zdravý spánek v příjemném prostředí s dostatkem komfortu a atraktivním designem. 

FBF Bed & More nabízí ideální řešení pro splnění náročných požadavků na moderní a hygienické zázemí pomoci kvalitního zdravotního hotelu ložního prádla.

LŮŽKOVINY SE SYNTETICKOU NÁPLNÍ

S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široký sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku.

LŮŽKOVINY Z PEŘÍ A PRACHOVÉHO PEŘÍ

 

Peří a prachové peří má vynikající pružnost, která zůstává zachovala po mnoha let, pokud je o výrobek správně pečováno. Všechny peřové přikrývky FBF jsou šité nejmodernějším způsobem pomoci kazetového prošívání, které brání přesýpání peřové náplně a udržuje přikrývku stale nadýchanou.

Standartní teplota praní peřových lužkovin je 60°C. Extremně odolné a hygienické peřové polštáře a přikrývky Taiga můžete prát až na 95°C. Náplní těchto lůžkovin je speciálně upravené peří.

Kvalita peřových výrobků je v souladu s DIN EN 12934.

Kromě běžných velikostí nabízíme šití standardních peřových přikrývek dle vašich rozměrů.

Na vaši přání vyrobíme naše peřové lůžkoviny i v nehořlavém provedení.

Napište nám nebo se obraťte s důvěrou přímo na naše obchodní oddělení, kde vám ochotně poradíme - informujeme vás o cenách a provedeme celým sortimentem.

hotelové postele


 

 


Katalog 2019/2020

hotelové postele

Členství

 
 

Navštivte nás!

PODZIM 2019

JARO 2020


Hotelový nábytek

 
  • 9 modelových řad
  • Moderní i klasické
  • Knihovny prvků
  • Ukázky realizací
  • Reference

 


Viděli jste nás!


Kontakt

INPHA A.S.

FBF Bed&more
zastoupení pro ĆR a SR

V Olšinách 2300/75
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00


T: +420 273 136 375
M:+420 605 295 787
M:+420 605 295 790