LŮŽKOVINY


hotelové lůžkoviny
hotelové lůžkoviny

Faktory životního prostředí a životního stylu výrazně ovlivňují náš klid a pohodu. Je tedy logické umožnit hostům zdravý spánek v příjemném prostředí s velkou mírou komfortu a atraktivním designem.

FBF Bed&more nabízí ideální řešení pro splnění náročných požadavků na moderní a hygienické zázemí pomocí kvalitního zdravotního hotelového ložního prádla s vysokou odolností.

S kvalitními lůžkovinami od FBF roztoči nemají šanci. Široký sortiment polštářů a peřin se syntetickou náplní je speciálně navržen tak, aby splňoval náročné požadavky v oblasti hotelnictví, aniž by byl obětován komfort hostů při spánku.

Kromě běžných velikostí nabízíme šití standardních peřových přikrývek dle vašich rozměrů.

Na vaši přání vyrobíme naše peřové lůžkoviny i v nehořlavém provedení. 

Peří a prachové peří má vynikající pružnost, která zůstává zachovala po mnoha let, pokud je o výrobek správně pečováno. Všechny peřové přikrývky FBF jsou šité nejmodernějším způsobem pomoci kazetového prošívání, které brání přesýpání peřové náplně a udržuje přikrývku stále nadýchanou. 

Standardní teplota praní peřových lůžkovin je 60°C. Extrémně odolné a hygienické peřové polštáře a přikrývky Taiga můžete prát až na 95°C. Náplní těchto lůžkovin je speciálně upravené peří. 

Kvalita peřových výrobků je v souladu s DIN EN 12934.

INPHA A.S. | HOTEL INTERIOR EQUIPMENT

FBF Bed&more - obchodní zastoupení ČR a SR
V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 - Strašnice
T: +420 273 136 375
M: +420 605 295 787
E: obchod@inpha.cz